Черкаська “екстренка” через медреформу потребує фінансової допомоги небайдужих

02 квітня 2020, 20:02

Речниця КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР" зазначає, що потреба з'явилася через переформатування підприємства в рамках медреформи. Для цього створили картку для благодійних внесків.

Днями на сайті медичного закладу з'явився допис із номером благодійного рахунку.

Ірина Назарок, речниця Обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф, розповідає журналістам "Про все", що рахунок закладу опублікований для фінансової допомоги бюджету від небайдужих людей.

За її словами, у зв’язку з пандемією коронавірусу, на перший час Центр забезпечений усім необхідним – і захисними костюмами, і засобами особистого захисту медпрацівників. Але як швидко розвиватимуться події і як надовго ситуація затягнеться – невідомо.

- Якщо захворюваність стрімко піде вгору, то всі ці засоби особистого захисту "розлетяться" дуже швидко. Тож благодійна допомога піде на закупівлю найнеобхіднішого для роботи екстренки в умовах коронавірусної загрози, - розповідає Ірина Назарок.

Коментарі

Сергей сказав:

Рекомендуем обратится к мадам Мокрое Манту! Почему простые граждане должны расплачиваться за ошибки этой парамедички которая довела украинскую медицину до такого состояния! Процитирую: Однако наши действия не понравились нашим главным оппонентам – это исполняющая обязанности Супрун, которая за три, по-моему, года продолжает, ну будем так говорить, уничтожать стационарный уровень помощи”, – рассказал экс-министр здравоохранения Илья Емец. Емец также отметил, что оказывать помощь стационарного уровня простым людям будет невозможно из-за реформы Супрун.

Вгору