Через звинувачення батька вчителька 17 школи відмовляється викладати у 5-Б класі

25 січня 2017, 19:23
15970023_1147444295372337_976028500_n

Фото: Про все

У черкаській спеціалізованій школі № 17 не затихає скандал навколо 5-Б класу, у якому навчається донька черкащанина Дмитра Шакіна. Чоловік переконує, що його доньку у класі цькують, а вчителів така заява шокує  і через батька школярки вони взагалі відмовляються працювати з цим класом.

Після подій із оскандаленою вчителькою, канікул та карантину Марія Шакіна прийшла до школи на навчання. Перед тим, за словами директора школи Дмитра Бунякіна, у класі були проведені батьківські збори.

- Всі батьки, у тому числі і Дмитро Шакін, проголосували за заходи спрямовані на толерантну співпрацю між батьками та толерантну поведінку між дітьми, - зазначає директор. – До того ж на уроках із 5-Б постійно знаходився психолог або хтось із адміністрації.

Утім, уже в перший день виходу Марії Шакіної на навчання не обійшлося без непорозумінь. Про це своїй сторінці у Фейсбук написав батько дівчинки.

- В перший день виходу до школи після карантину знущання над Марійкою були продовжені! На тих уроках, на яких була відсутня психолог, її однокласник знущався над нею, підбурював однокласників до бойкоту (тим, хто спілкувався з Марійкою - погрожував!), а на п'ятому уроці (зарубіжна література) в присутності вчителя вигукнув на її адресу "Сдохни, с…!". Вчителька зробила вигляд що нічого не почула, - повідомив Дмитро Шакін.

Слова батька спростовує заступник директора школи та вчителька зарубіжної літератури Тамара Пальтова. Саме на її уроці, за словами Дмитра Шакіна, і було ображено його доньку.

- На уроці не було такої ситуації, про яку пише батько Марії, - каже в коментарі «Про все» Тамара Пальтова. – У нас був звичайний урок і ми доопрацьовували тему, яку не встигли вивчити через карантин. Дітям було завдання – написати вірш і саме на цьому році ми проводили підсумки поетичного конкурсу. Я обрала п'ятнадцять кращих віршів, серед них зачитала і твір Маші та похвалила її, як і усіх дітей. Вона сприйняла це з посмішкою і все було добре. За урок зауваження я зробила одному хлопчику, бо він відволікся до своєї сусідки. Цю дівчинку звати теж Маша. Але із Марією Шакіною вони сидять за різними партами: хлопчик за першою, а Маша - за п'ятою. Не могло такого бути, щоб дитина сказала якесь нецензурне слово та ще з першої парти, і я це не почула.

Слова Дмитра Шакіна образили вчительку і тепер вона відмовляється йти викладати до 5-Б класу.

- Я не думала, що мені доведеться прощатися з цим класом. Але тепер, після такого вигадування батьком, як вчитель я туди не піду. Й написала про це вже заяву на ім’я директора, - говорить Тамара Пальтова.

Нагадаємо, оскандалену вчительку 17 школи сьогодні звільнили.

Поділитись

Коментарі

Мавр сказав:

Невже вна не розуміє,що тим самим заганяє школу ще в гірший кут?
Пора б у 70 років втямкати,що це ніж в спину директору і шлях у безвихідь.
Неначе люди подуріли там!

Олександра сказав:

Коментарі пропускаєте тільки такі які вигідно?

Олесь сказав:

Жодна нормальна людина не захоче мати справу з цим Дмитром Шакіним. Це і слід було очікувати.

romarjo сказав:

Це ще квыточки, а будуть і ягідки

Вгору