Оскандалену вчительку 17 школи звільнили (документ)

25 січня 2017, 16:41

 

mak-424x241Щойно у залі департаменту освіти було зачитано наказ, згідно з яким вчителя англійської мови школи № 17 Наталію Макаренко звільнено з посади.

Про це повідомив заступник міського голови Ігор Коломоєць, пише Інфоміст.

– Було засідання комісії, зачитали наказ і дали можливість вчителю висловитись. Вона з усім погодилась. Наталія Макаренко була з адвокатом, могла б написати заперечення. Однак вона цього не зробила. Сказала, що буде подавати на суд, – зазначив Коломоєць.

Він також додав, що був присутній на комісії, щоб проконтролювати, “аби були виконані всі норми закону, щоб не було жодних порушень, приниження педагога чи когось із батьків”.

nak nak2Нагадаємо, конфлікт у 5-Б класі 17 школи виник у грудні минулого року. Батько однієї з учениць Марії Шакіної Дмитро виступив проти класного керівника, вчительки англійської мови Наталії Макаренко. Як з’ясувалось, вчителька дозволяла собі некоректні висловлювання до учнів під час навчального процесу. Після того, як скандал дійшов до міського голови Анатолія Бондаренко та профільного департаменту, було ухвалено рішення звільнити педагога.

Поділитись

Коментарі

Ірина сказав:

Такі вчителі калічать психіку дітей, їх треба не звільняти, а взагалі забороняти викладання. Так, дітьми працювати нелегко, але в тому то й справа, що треба мати підхід до кожного. Якщо не бажаєш бути педагогом – в світі повно інших професій.

Олесь сказав:

Пропонуєте маючі педагогічну освіту стати пастором або фотографом? Щоб потім зрозуміти свою нікчемність і почати мститися оточуючим?

*** сказав:

Я б для початку запропонувала цій вчительці відпочити і підлікувватися. А потім, можливо, вона зможе в приватному порядку, під неухильним наглядом батьків викладати англійську (бути репетитором). Якщо вона хороший фахівець-на іі послуги буде попит)

Вгору