На деяких черкаських автостанціях здорожчав квиток у Київ, а в Польщу – став дешевшим

24 жовтня 2023, 16:24

Віднедавна квиток із Черкас до Києва подорожчав на 50 гривень. Дістатися до столиці тепер коштує 402 гривні. Це журналістам Про все підтвердив представник автостанції, яка розташована у Черкасах по вулиці Дашкевича. Головна причина здорожчання - вартість пального.

Від черкаської автостанції №1, яка розташована на вулиці Смілянській, рейсів до Києва та інших міст України немає. До повномасштабної війни автобуси їздили в Кривий Ріг та Білу Церкву, однак через відсутність пасажирів маршрути скасували.

"В нас немає рейсів на Київ чи в інші міста, а лише в межах області, - розповідає диспетчерка черкаської автостанції №1 Ніна Василівна. - Щоправда, до повномасштабної війни автобуси їздили на Кривий Ріг і на Білу Церкву, але їх скасували, бо немає пасажирів туди. Найчастіше люди їздять на Умань і Корсунь. Ціни на квитки якими були, такими поки й лишаються. Про підвищення вартості мова поки не йде, але вирішуватимуть це перевізники, в разі чого".

На автостанції №2, що поруч із залізничним вокзалом, вартість поїздки до Києва не змінилась поки.

"Жодного маршруту за ці майже 2 роки не було скасовано, - пояснює диспетчерка автостанції Наталія Миколаївна. - Це коли була епідемія, то всі стояли. Окрім внутрішньообласних рейсів, у нас щодня на Київ їдуть закордонні автобуси. До столиці квиток коштує 350 гривень. Така ціна вже давно. Можливо, в інших перевізників подорожчало. На Львів також їдуть і теж квиток не подорожчав. Найкоштовніший квиток наразі до Чернівців - 1100 гривень. Але така вартість теж вже давно.

Водночас квиток до Польщі став дешевшим.

"На Польщу вартість проїзду не те, що подорожчав, а навіть дещо подешевшав, - запевняє жінка. - Наразі є дуже багато знижок і якщо один квиток раніше коштував 1950 гривень, то зараз є і за 1600 гривень. Це залежить від перевізника, та якою дорогою пролягає маршрут. Автобуси на Польщу як були забиті, так і залишаються. Їдуть не лише жінки з дітьми, а й чоловіки. Дуже багато літніх людей також їде".

Квиток до столиці на 50 гривень став дорожчим і на автовокзалі "Автоекспрес-Черкаси", який розташований по вулиці Митницькій.

"Це тому, що подорожчав бензин та дизпаливо. Квитки піднялися в ціні з 16 жовтня. З нашої автостанції ще є маршрути до Харкова і до Полтави. Люди туди стабільно їздять", - розповіли у диспетчерській автостанції.

Ціна на проїзд суттєво почала підніматися після повномасштабного вторгнення. Перед цим з Черкас до Києва можна було доїхати за 200 гривень. Згодом вартість довели до 300 гривень і квитки продовжували поступово дорожчати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Дуже дивно, що диспетчерка нового автовокзалу Ніна Василівна не знає, що у них є сполучення не лише в межах області, а й з Сумами, Дніпром, Полтавою, Миколаєвом… Про те, чи відповідає дійсності той розклад рейсів, що висить всередині напевно і говорити не варто.

Вгору