Через отруєння рибою на черкаському підприємстві провели перевірку

08 червня 2017, 08:59

Фахівці виявили низку грубих порушень та звернулися до прокуратури. В Україні фіксують випадки захворювання на ботулізм. Це пов’язано з вживанням риби. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби, пише "Zmi.ck.ua".

За останнім повідомленням, випадок захворювання на ботулізм мешканки Полтавської області ймовірно пов’язаний із продукцією виробництва ФОП Сидоренко І. З., що здійснює свою діяльність у Черкасах.

Тому фахівці Держпродспоживслужби Черкаської області в рамках проведення санітарно-епідеміологічного розслідування випадку ботулізму, провели позапланову перевірку у рибопереробному цеху ФОП Сидоренко І.З.

Виявилося, що будь-які відомості (журнал вхідного контролю сировини, результатів контролю виробництва продукції, технологічні журнали, копії товарно-транспортних накладних, якісних посвідчень) щодо виробництва риби в’яленої відсутні, що унеможливило встановити факти виготовлення та реалізації продукції на даному підприємстві (асортимент, кількість, місця відправлення).

Проте, відповідно до письмового пояснення підприємця, документи на продукцію, які було представлено в торгівельній мережі Полтавської області (а це якісне посвідчення та декларація виробника) ним не видавались, підпис та печатка підроблені.

Разом із тим, на підприємстві виявили ряд грубих порушень (відсутність експлуатаційного дозволу, незадовільний санітарно-технічний та санітарно-гігієнічний стан виробництва, недотримання поточності технологічних процесів, відсутність відомчого лабораторного контролю).

За результатами обстеження матеріали передано до прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору