Через метрові тунелі на дорогах у черкащан не витримують машини (відео)

05 червня 2015, 22:45

У Черкас рве дно. Йдеться про метрові тунелі на дорогах. Їх не витримують автівки. Деякі з машин на СТО привозять евакуаторами. Яна Федоровська продовжить дорожню тему, інформує vikka.ua.

Це фото облетіло інтернет-видання та соцмережі.  Яму на Різдвяній користувачі нарекли "метровим тунелем". А ось – цей шмат дороги вже сьогодні. Напередодні провалля засипали щебенем. Аби не "мусолити" око водіїв. Та що робити із сотнями інших вибоїн, ті гадки не мають.

Таксист: "Дуже багато ям. Жахливі дороги"

У міськвиконкомі кажуть: про дорожній "катаклізм" знають. Зараз по місту майже 70 тисяч квадратних метрів ямковості. Та зробити нічого не можуть. Фінанси не дозволяють. Тому ремонту дочекалися лише найбільш аварійні ділянки.

Андрій Наумчук, директор департаменту ЖКК МВК: "Якщо ми хочемо, щоб ямок не було, за підрахунками ЧЕЛУАШу, за сьогоднішніми цінами, близько 25 млн. необхідно, аби ліквідувати всі ямки. Виділено лише чотири"

Яна Федоровська, кореспондент: "20 см заввишки, і більше метра завширшки. Таку вирву щодень обминають сотні черкасців. А той, хто не дуже вправний, тоді шукає найближче СТО"

Ця яма не найбільша, але, аби її об’їхати, потрібна справжня водійська майстерність. Розміщена за метрів сто від тунелю, який напередодні засипали.

Роман, механік СТО: "Шаровые, стойки, амортизаторы, пружины, ну и вверху подшипники, которые держат весь этот механизм"

Анатолій, механік СТО: "Буквально воно по нашим ямам витримує, як добре-добре хтось десь щось зробить, ну тисяч 30. А як правило – тисяч 15-20. Буває й евакуатором привозять, тобто машина сама доїхати вже не може"

Поділитись

Коментарі

Вгору