Через блокування трибуни депутати можуть припинити їздити на сесії, – Вельбівець

31 березня 2017, 16:19

Фото: Про все

Якщо під час наступної сесії Черкаської облради відбуватиметься блокування депутатської трибуни, у ситуацію можуть втрутився правоохоронці. Про це повідомив голова облради Олександр Вельбівець під час на прес-конференції після сьогоднішньої зірваної сесії.

- Можна сказати, що сьогодні трибуну блокували умовно. Її ніхто не блокував, просто вийшли люди, які демонстрували, що їх багато і що вони можуть вплинути на позицію. Мікрофон був вільний, і депутати могли підходити і говорити. Вважаю, що наступного разу підхід має бути таким: якщо питання поставили на голосування і рішення по ньому не ухвалили, то варто переходити до розгляду наступних питань. Якщо відбуватиметься блокування трибуни, то, в разі необхідності, я можу звернутися до правоохоронних органів щодо забезпечення нормальної роботи депутатського корпусу, - сказав Олександр Вельбівець.

Також він додає, що працювати можна і без трибуни.

- Якщо компромісу досягнуто не буде, то, думаю, такий сценарій (робота без трибуни - ред.) може бути на наступному засідання, - зауважив голова облради. – Але, якщо на сесії будуть дії, які суперечитимуть нормам поведінки, то тоді я звертатимуся до правоохоронців, щоб навели порядок у сесійній залі. Бо ж може бути таке, що депутати просто перестануть їздити на сесії, адже їм не дають можливості нормально працювати.

Нагадаємо сьогодні депутати облради так і не спромоглися проголосувати за звернення до керівництва держави щодо блокади Донбасу. На сесію депутати принесли два тексти звернення. Один – готували спільно керівники фракцій, інший – представила фракція БПП. Жоден з них у порядок денний депутати так і не внесли. Згодом через  те, що спільний проект не набрав голосів, «свободівці» заблокували трибуну, вимагаючи повернутися до голосування. Після оголошеної перерви до залу повернулося лише 40 депутатів, тож засідання закрили.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору