Через блокування трибуни депутати можуть припинити їздити на сесії, – Вельбівець

31 березня 2017, 16:19

Фото: Про все

Якщо під час наступної сесії Черкаської облради відбуватиметься блокування депутатської трибуни, у ситуацію можуть втрутився правоохоронці. Про це повідомив голова облради Олександр Вельбівець під час на прес-конференції після сьогоднішньої зірваної сесії.

- Можна сказати, що сьогодні трибуну блокували умовно. Її ніхто не блокував, просто вийшли люди, які демонстрували, що їх багато і що вони можуть вплинути на позицію. Мікрофон був вільний, і депутати могли підходити і говорити. Вважаю, що наступного разу підхід має бути таким: якщо питання поставили на голосування і рішення по ньому не ухвалили, то варто переходити до розгляду наступних питань. Якщо відбуватиметься блокування трибуни, то, в разі необхідності, я можу звернутися до правоохоронних органів щодо забезпечення нормальної роботи депутатського корпусу, - сказав Олександр Вельбівець.

Також він додає, що працювати можна і без трибуни.

- Якщо компромісу досягнуто не буде, то, думаю, такий сценарій (робота без трибуни - ред.) може бути на наступному засідання, - зауважив голова облради. – Але, якщо на сесії будуть дії, які суперечитимуть нормам поведінки, то тоді я звертатимуся до правоохоронців, щоб навели порядок у сесійній залі. Бо ж може бути таке, що депутати просто перестануть їздити на сесії, адже їм не дають можливості нормально працювати.

Нагадаємо сьогодні депутати облради так і не спромоглися проголосувати за звернення до керівництва держави щодо блокади Донбасу. На сесію депутати принесли два тексти звернення. Один – готували спільно керівники фракцій, інший – представила фракція БПП. Жоден з них у порядок денний депутати так і не внесли. Згодом через  те, що спільний проект не набрав голосів, «свободівці» заблокували трибуну, вимагаючи повернутися до голосування. Після оголошеної перерви до залу повернулося лише 40 депутатів, тож засідання закрили.

Коментарі

Вгору