Через аварію в Золотоноші перекриють рух та змінять маршрути автобусів (інфографіка)

22 червня 2016, 19:34

1

Неприємна серія катаклізмів, що розпочалася із бурі в ніч з п’ятниці на суботу, вчора продовжилася проривом самоплинного колектора на вулиці Шевченка у Золотоноші. У самому центрі міста ушкоджень зазнала частина системи водовідведення, що потребує тепер оперативного та капітального втручання, інформує Золотоноша.

Основних причин подібних негараздів дві – дуже поважний вік мережі та місячна норма опадів, що випала вихідними. Так чи інакше, частина з них потрапляє до каналізації, старі ж труби перевантаження не витримали. 

Про фізичну та моральну застарілість підземних комунікацій у місцевій владі повідомляли давно, оголошували й довгострокові плани щодо масштабного проекту реконструкції. Нині ж поки що намагаються оперативно вирішувати проблеми нагальні: комунальники та фахівці міського водоканалу вже розпочали підготовчі роботи для ліквідації аварії та перебудови ділянки. Про терміни наразі конкретно не говорять, проте обіцяють працювати якнайшвидше. Тим більше, що місце прориву – вкрай стратегічне. На зупинці біля мосту, що по центральній вулиці, нині значно просіла дорога. Будь-яке пересування наслідки матиме непередбачувані. Водопостачання під час ремонту обмежуватись не буде.

У золотоніських водіїв перепрошують за тимчасові незручності, а про пасажирів громадського транспорту подбали окремо. Сьогодні оперативно були розділені навпіл міські автобусні маршрути №№1 та 4. Цього тижня вони складатимуться із двох частин, а містяни матимуть пересадки в районі Податкової інспекції та Музичної школи. 306-й черкаський автобус, приміські та міжміські рейси проходитимуть через вулицю Благовіщенську.

2

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору