Частина громадськості підтримала призначення Лютого і хоче дати йому шанс

27 грудня 2016, 16:27
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У Черкасах деякі громадські активісти, учасники АТО та волонтери підтримали призначення Валерія Лютого начальником управління ГУНП в Черкаській області.

Голова правління ГО "Об'єднання бійців реформаторів" Сергій Лугеря зазначив, що сам факт призначення Валерія Лютого - наслідок недореформування системи правоохоронних органів. За його словами, зараз необхідна консолідація суспільства, а не розхитування ситуації.

- Я спілкувався з багатьма людьми і постать Лютого, за їхніми судженнями, неоднозначна. Багато хто говорить, що Валерій Лютий нормальна людина. На фоні того, що зараз відбувається в країні, необхідно консолідуватися, готуватися до посилених заходів безпеки у зв'язку зі святами. Потрібно міняти всю систему, а не розхитувати ситуацію навколо призначення начальника ГУНП, - зазначив громадський діяч.

Підтримав Сергія Лугерю і голова координаційної ради учасників АТО Олександр Тихонов.

- Ми не маємо заперечень до діяльності інших громадських організацій, які протестують проти Лютого. Але ми і зараз вважаємо, що вся діяльність повинна здійснюватись у межах чинного законодавства, - каже він. - Давайте звернемось до депутатів, хай вони заслухають його, його плани і що він буде робити. Дати йому відповідні доручення, а вже потім питати про результати.

- Звісно, хотілось би кращої кандидатури на посаді начальника обласної поліції. Прикро, що до нас не дослухались керівники Міністерства внутрішніх справ, ні Троян, ні Деканоідзе. Але я дуже мало знаю Лютого, щоб робити однозначні висновки. Громадськості треба стукати не до Лютого, а до Трояна. Оскільки цього не зробили в суботу, коли відбулось представлення, то в понеділок акція вже була недоречна. Якщо до нас влада не прислухалася, то треба створити дієву Громадську рад, щоб можна було контролювати роботу Лютого. Він повинен звітуватися перед громадськістю раз на три місяці, - зазначила черкаська волонтерка, голова Центру допомоги армії Оксана Циганок

Поділитись

Коментарі

Вгору