Підприємці просять відкрити на міському ринку безкоштовний туалет

27 грудня 2016, 16:00

stn02_500x500

Канівські підприємці, які працюють на міському ринку, підготували звернення до очільника комунального підприємства «Міський ринок» Володимира Малінського з проханням відкрити на території ринку єдиний безкоштовний туалет, інформує Kanos із посиланням на інформацію підприємців.

Як зазначається у тексті звернення, наразі у ринкові дні на території міського ринку працює лише один платний туалет. За словами підприємців, він не може забезпечити всю територію ринку, а тому часто поряд з ним утворюються живі черги, що не додає комфорту та задоволення ні самим відвідувачам ринку, ні продавцям.

Саме тому, підприємці звернулися до директора міського ринку з проханням відкрити безкоштовний туалет, який функціонував на території ринку раніше, а також пояснити, яка причина стала передумою його попереднього закриття.

Зауважимо, що під відповідним зверненням підписалися 120 приватних підприємців, які здійснюють реалізацію товарів на території комунального підприємства.

Також нагадаємо, що на останній сесії Канівської міської ради звернення стосовно цієї ж проблеми озвучив депутат міської ради Юрій Гамалій. Однак, під час голосування депутатів, воно не отримало достатньої підтримки народних обранців. Зокрема, «За» проголосувало лише 8 осіб, один депутат був «проти», а 19 - утрималися.

Поділитись

Коментарі

Вгору