Лютий зустрівся із представниками мітингувальників

26 грудня 2016, 09:29

87615-424x283У Черкасах після тривалих суперечок та штовханини на прийом до нового очільника черкаських поліцейських Валерія Лютого вдалося зайти двом депутатам обласної ради - Юрію Ботнару та Сергію Воронову. Після півгодинних перемовин депутати-"свободівці" вийшли до мітингувальників та розповіли про результати зустрічі.

- Ми донесли до Лютого вимогу громадськості: написати рапорт про звільнення. Він (Валерій Лютий - ред.) відповідав посмішками і не дав конкретної відповіді.  Зазначив, що доповість про ситуацію, що склалася, до Міністерства, і рішення прийматимуть там, - зазначив Юрій Ботнар. - Також ми наголосили, що Лютий - це антиукраїнський елемент, представник колишньої карально-корумпованої влади і він не має права очолювати поліцію Черкащини.

Також Юрій Ботнар зауважив, що активісти будуть спілкуватися з представниками інших громадських організацій (зокрема із "Автомайданом" та "Білим молотом") та разом з ними узгоджувати подальші заходи, у тому числі й акції протесту.

Наразі мітинг під стінами Нацполіції триває.

Нагадаємо, сьогодні у Черкасах мітингують проти призначення Валерія Лютого начальником ГУ Нацполіції в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору