Лютий очолив поліцію Черкащини

25 грудня 2016, 12:21

87615

Очільником обласної поліції став Валерій Лютий. 24 грудня його представив в.о. керівника Нацполіції Вадим Троян особовому складу управління, пише Інфоміст.

– Під час заслуховування стану ряду кримінальних проваджень був присутній в.о. керівника Нацполіції Вадим Троян. Під час заслуховування було повідомлено особовому складу, що керівництво Нацполіції ухвалило рішення про призначення Лютого Валерія Васильовича керівником Головного управління Нацполіції в Черкаській області. Коли його хотіли призначати в листопаді, виникли питання щодо схвалення призначення Лютого громадськістю. Тому наказ про його призначення призупинили. Опісля були проведені консультації із громадськістю, після яких таки ухвалили рішення, що Лютий очолюватиме Головне управління Нацполіції у Черкаській області, – коментує речник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Лютого планували представляти ще 3 листопада. Однак згодом захід скасували.

Валерій Лютий раніше працював начальником ГУНП у Кривому Розі. Валерій Васильович є уродженцем Харкова. У різні часи займав посади начальника ДАІ Харкова та області, був заступником начальника ГУ МВС в Харківській області. У 2010 році Лютий пішов на пенсію, у 2013 став радником міського голови Харкова Геннадія Кернеса.

Попередньо ГУНП в Черкаській області очолював Владислав Пустовар. Більш ніж півроку тому його затримали слідчі Генпрокуратури спільно з підрозділом внутрішньої безпеки. За версією слідства, Пустовар давав одному з керівників Національної поліції дві тисячі доларів за проходження атестації двох своїх підлеглих.

Поділитись

Коментарі

Вгору