Чашка кави може здійснити мрію: черкаська журналістка організувала флешмоб для порятунку хворої дівчини

19 серпня 2019, 12:35

Чашка кави може здійснити мрію: черкаська журналістка організувала флешмоб для порятунку хворої дівчини

Катерині Сушинській, яка перемогла рак, на фінішній прямій до здоров'я лишилося єдине випробування - вертебропластика хребта. На це її родині бракує лише шести тисяч гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка Ірина Васюра. Дівчина запропонувала черкащанам долучитися до флешмобу і замість придбання чашки кави сьогодні перерахувати кошти на порятунок життя Катерини.

-  Чашка кави може здійснити мрію! Не вірите? А от вам приклад. Операція не з найприємніших, але Катя крута, смілива і готова знову прийняти це випробування, та ще й зі своєю фірмовою посмішкою. За кілька днів (21 серпня) Катя має бути на консультації у лікаря, де остаточно визначать дату операції. Так от про чашку кави. Якщо 200 людей дадуть по 30 гривень - Катя матиме необхідну суму на операцію. Правда, це геть не складно? Я от сьогодні обмежилась стаканом води замість улюбленої кави (до речі, і для здоров'я корисніше, а зекономлені гроші надсилаю Каті. Хто зі мною? Пофлешмобимо задля здійснення мрії? - написала Ірина.

Гроші для допомоги можна перерахувати на картку:
5168 7422 2105 5365 - 💳 ПриватБанк - Сушинська Людмила Василівна,

0973376592 - номер мами Каті.

За новою інформацією можна слідкувати у групі ДОПОМОЖІТЬ МАЙБУТНІЙ ЛІКАРЦІ ЗДОЛАТИ РАК!!!!!!!!!!!!!

Коментарі

Вгору