Бюджетникам Умані відшукали 20 мільйонів на зарплатню

11 грудня 2014, 10:57

34_main-300x197

Бюджетники Умані будуть із зарплатами, інформують у виконкомі міської ради. Днями Умань отримала 20 мільйонів гривень дотації з державного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Тож, зазначають у мерії, всі медики і освітяни вже отримали заробітну плату за другу половину листопада. Груднева зарплата також буде виплачена у повному обсязі з усіма надбавками і винагородами.

“Дотація, що надійшла Умані, – це результат спільної праці всіх гілок влади та ,зокрема, наполегливості керівництва міста”, – говорить начальник фінансового управління Алла Петриченко.

Цього року як і в інші, минулі, роки, в Умані існувала нестача коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ. Дефіцит зазвичай сягав кількох десятків млн. гривень.

На початку року на оплату праці працівникам бюджетної сфери дефіцит складав 32 млн. грн. Причина в тому, що на виконання делегованих державних повноважень держава виділяє обмежений фінансовий ресурс.

Протягом року керівництвом міста вживались заходи власного характеру щодо скорочення дефіциту. Ще в листопаді цього року незабезпеченість по виплаті зарплати бюджетникам складала більше 20 млн. грн. Подолати власними силами проблему без допомоги держави і виділення додаткових коштів з Державного бюджету було неможливо, тому були підготовлені і вчасно надіслані клопотання до керівництва держави та області щодо виділення додаткових коштів на покриття дефіциту по оплаті праці.

“Депутати міської ради на сесії 5 грудня, внесли зміни до міського бюджету і вже з 9 грудня розпочалася виплата зарплат за листопад. Щодо зарплат за грудень, то всі бюджетні установи отримають їх вчасно”, – зазначив виконувач обов’язків міського голови Олександр Цебрій.

Поділитись

Коментарі

Вгору