Журналіст вибачився за поспішні звинувачення Курбета

11 грудня 2014, 11:23
У військкоматі кажуть, що Курбет приїхав на іншому джипі з Ткаченком Фото: Олексій Хуторний/Facebook

У військкоматі кажуть, що Курбет приїхав на іншому джипі з Ткаченком Фото: Олексій Хуторний/Facebook

Черкаський журналіст Олексій Хуторний знайшов власника джипа “Ніссан”, що його передали для потреб АТО черкащани, але на машині нібито їздить обласний військовий комісар Євген Курбет, пише Рідна Черкащина.

Каже, власник “Ніссану” – черкаський бізнесмен. “Він говорить, що насправді передав в зону АТО 3 таких автомобілі. І що він домовився з командуванням про те, що один із цих позашляховиків використовуватимуть для постачання армії. Тому його цілком могли бачити біля черкаського військкомату, а не на передовій. І нічого поганого в тому, щоб у ньому їздило начальство, він не бачить. Бізнесмен не має претензій до того, як використовують його автомобіль, – пише у своєму фейсбуціХуторний. – Гадаю, людина, яка подарувала це авто, як ніхто зацікавлена, щоб її дарунок використовувався за призначенням і якнайбільше прислужився нашій армії. І говорити неправду йому немає сенсу.

Тому і я не маю права пред’являти командуванню якісь претензії. А за поспішні звинувачення прошу вибачення у Євгена Курбета та Олега Захаренка”.

21212-

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору