Через відключення світла сміляни сидять і без води

11 грудня 2014, 10:51

вода

Чому у Смілі постійні перебої з водою, прокоментував «Сміляночці» заступник директора водоканалу Ярослав Шаблій, який зауважив, що в результаті так званих віялових відключень електропостачання, смілянський водоканал залишають без світла щоденно декілька разів по 2 години.

Головною проблемою є те, що при відключенні насосів для підкачування води, починає падати рівень, що і призводе до зупинки водопостачання. І якщо на перший, чи другий поверх вода ще може постачатись самопливом, до підняти її далі нагору за відсутністю тиску, неможливо. Найбільше страждають мешканці мікрорайону «Богдана», який є останнім у ланцюзі та найвіддаленішим. Туди вода майже не потрапляє після відключення насосів для підкачування.

Ярослав Шаблій, також акцентував увагу і на технічній складовій. Якщо вимкнення відбувається на 30 хвилин, це для споживача проходить непомітно, а ось період до 2-х годин призводить до розбалансування усієї водної системи підприємства і навіть після включення електроживлення, міський водоканал не в змозі забезпечити усіх абонентів водою. Трапляється і таке, що працівники «Водгео» ще не встигли збалансувати рівні води після минулого відключення, як вже зникає електроживлення по-новому.

Станом на сьогодні, проблему постачання води частково вирішили. Як пояснив Ярослав Шаблій, днями відбулася зустріч між представниками «Водгео», міською владою та РЕМом. За результатами наради, було вирішено відключати електричні мережі таким чином, або мінімалізувати відключення насосів водоканалу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору