Будівництво «Північного потоку-2» загрожує енергетичній безпеці Європи,- черкаський нардеп (відео)

21 серпня 2018, 10:41

Зовнішньополітичне відомство України має проводити щоденну рутинну роботу в питанні донесення Європі української позиції щодо будівництва проекту «Північний потік-2». І таким чином захищати від вторгнення так званих проектів кордони України та Європи. Оскільки реалізація цього проекту – це питання геополітики і енергетичної безпеки в Європі. Таке бачення у інтерв’ю одному з телеканалів висловив черкаський нардеп Владислав Голуб, член комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя.

«Україна має займати більш активну позицію, бо замість нас ніхто наші проблеми не вирішить. Питання «Північного потоку-2» - це не тільки питання України і нашої газотранспортної системи, це і питання побудови геополітики. А тому поки не буде ухвалено остаточне рішення, у нас має бути стратегічне бачення і готовність до розробки дієвих сценаріїв, аби зробити все, щоб цього проекту не відбулося»,- зауважив Владислав Голуб.

Як альтернативний шлях вирішення проблеми, нардеп пропонує завантажити українську газотранспортну систему. «Ми неодноразово доводили Європі, що Україна є надійним транзитером газу. Як тільки газ заходить в нашу газотранспортну систему, він належним чином транспортується нашою територією до європейських споживачів»,- стверджує політик.

Владислав Голуб переконаний, що західні партнери прекрасно усвідомлюють, які наслідки може мати зазначене будівництво, зокрема велика ймовірність дисбалансу енергетичної безпеки в Європі, а тому сподівається на їх раціональне рішення. «Я сподіваюсь, що Європа і керівники тих країн, яких безпосередньо стосується реалізації російського енергетичного проекту, зможуть зрозуміти ту геополітичну небезпеку, яка може відбутися після фактичної реалізації будівництва»,- підсумував пан Голуб.

Детальніше – у ВІДЕО.

Коментарі

Вгору