На Черкащині посадовець розтратив майже 660 тис. грн бюджетних коштів

21 серпня 2018, 11:16

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами суб’єктами господарювання під час виконання договорів щодо поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Черкаській області.

Під час здійснення досудового розслідування зібрано достатньо доказів причетності до вчинення злочину керівника одного з районних підрозділів ДП «Черкаський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».

Установлено, що вказана службова особа під час виконання робіт із нанесення дорожньої розмітки на автомобільних дорогах Черкаської області вчинила розтрату коштів ДП «Черкаський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» в особливо великих розмірах на загальну суму близько 660 тисяч гривень.

Наразі зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах).

На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Робота із дослідження фактів заволодіння бюджетними коштами, виділеними на ремонт доріг на території області триває.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 (семи) до 12 (дванадцяти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років та з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору