“Бойова ялинка” ЧНУ зібрала понад 27 тис грн для ЗСУ

15 січня 2024, 18:39

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького завершено благодійний розпродаж новорічних прикрас «Бойова ялинка». Акцію ініціювала Студрада ЧНУ спільно із профкомом.

«Бойову ялинку» сконструювали з тубусів від снарядів, які розмальовували студенти всіх інститутів і факультетів. Після новорічних свят тубуси могли придбати всі охочі. Продаж прикрас відбувався через офіційну сторінку університету в Інстаграмі.

Один із тубусів придбав ректор ЧНУ. Це тубус, який розфарбовували студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій.

Власниками інших «бойових прикрас» стали студенти, викладачі, працівники ЧНУ та містяни.

Продані всі тубуси на загальну суму 27 700 грн. З них передали 23 тис. грн ГО «Наш батальйон» на легкий тактичний автомобіль для військовослужбовців, які воюють на Авдіївському напрямі. Решту коштів використають на потреби випускників та студентів ЧНУ, які захищають країну.

"Усі наші заходи нині спрямовані на підтримку Сил оборони України. Адже сьогодні українці служать у лавах ЗСУ, або працюють для підтримки ЗСУ. Університет, наш студактив і громадська організація «Наш батальйон» об’єднали зусилля і провели новорічну акцію, яка є прикладною для всіх. Не припиняємо цю роботу, залучаємо всі можливості для спільної мети, - наголосив ректор Олександр Черевко.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору