Бондаренко зустрівся з мешканцями багатостраждальних гуртожитків по Одеській

22 травня 2014, 17:25

Кандидат на посаду міського голови Черкас Анатолій Бондаренко щодня зустрічається з черкасцями, намагаючись завітати у кожний двір.

У неділю Анатолій Бондаренко зустрівся, зокрема, з черкасцями, що мешкають по вулиці Одеській, де знаходяться три багатостраждальних гуртожитки підприємств–банкрутів: ЧЗТА та «Обрій», інформує "Про Головне".

Зустрічі тут завжди емоційні, бо проблеми нетипові, та ще й десятиріччями накопичувалися. Особливо багато було запитань від мешканців гуртожитків по вул. Одеський, 8/1 і 8А. Вони багато років боролися за передачу гуртожитків до комунальної власності міста. ЧЗТА, якому вони належали, довів їх майже до аварійного стану, не роблячи ані капітальних, ані поточних ремонтів. Навіть після того, як міськвиконком і прокуратура виграли у ЧЗТА усі суди і заручилися судовим рішенням щодо переводу гуртожитків на баланс міста, ЧЗТА два роки затягувало з передачею. А коли передали з’ясувалося, що до омріяної приватизації ще дуже далеко.

Проектів на електропостачання немає, через це неможливо укласти договори з РЕМом. Обидва гуртожитки на карткових загальних лічильниках. Було у планах створення ОСББ, але незрозуміло, кому передані нежитлові площі першого поверху, які мешканці збиралися здавати в оренду, щоб утримувати будинки?

Кандидати 2010 року приїжджали, обіцяли. Люди повірили, але ніхто нічого не виконав.

- Людям дуже наболіло, вони залишилися сам-на-сам зі своїми проблемами, — говорить Анатолій Бондаренко.

– Обурює те, що більшість питань, з якими звертаються мешканці цих гуртожитків можна було вирішити в робочому порядку. І з ремонтом, і з проектом для укладення договорів з РЕМом, тарифами і з використанням нежитлових площ. Місто наразі не будує соціальне житло, і таке ставлення до житлового фонду – не просто безвідповідальність, це — злочин! — переконаний Анатолій Васильович.

Мешканці гуртожитку по вул. Одеській, що належить фірмі «Обрій», звернулися до Анатолія Бондаренка з проханням сприяти у передачі будівлі на баланс міста.

- На першому ж засіданні виконкому після обрання мене міським головою це питання буде вирішено, — запевнив Анатолій Бондаренко.

Скаржилися жителі округу і на незручності у нічний час від роботи місцевого генделика. Анатолій Васильович відразу дав завдання юристам перевірити, хто і які дозволи видавав на роботу цього закладу і вжити заходи.

Також з розповідей людей з’ясувалося, що в мікрорайоні немає жодної аптеки. Знайти вирішення цієї проблеми Бондаренко доручив присутньому на зустрічі кандидату в депутати міської ради від «ВО «Батьківщина» по округу № 10 Руслану Петрику.

Руслан Петрик взявся також облаштувати сходи до одного з під’їздів і встановити двері на двох під’їздах гуртожитків. — Щодня я переконуюсь, які в нас толкові і терплячі люди, — ділиться думками після зустрічі Анатолій Бондаренко. — Владу, яка не чує людей, не дослуховується до їхніх слушних порад, не зважає на їхні прохання, не варто терпіти. Прийшов час вказати їй на двері. Влада має бути відкритою до громади, чуйною та уважною, а міський голова — відвертим та щирим. За таку владу стояв Майдан. Таку владу ми повинні створити в Черкасах! — підкреслив Анатолій Бондаренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору