Кожний підопічний стаціонарних установ та будинків-інтернатів скористається своїм виборчим правом

22 травня 2014, 17:45

Про це повідомив на круглому столі за участі представників соціальної сфери та органів профспілки заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сергій Могилей.

Національна єдність, порозуміння, а також виконання свого професійного обов’язку понад усе напередодні доленосних подій у країні – ось основні теми, які обговорювали представники зібрання.

– Враховуючи всю складність ситуації, в якій зараз опинилася наша країна, ми з вами не маємо морального права залишатися осторонь. Від нашої системної роботи, професійних дій багато в чому залежить стабільне проживання багатьох мешканців області.

Своєчасність виплат всіх видів соціальних допомог, субсидій, пенсій попри всі труднощі є і буде пріоритетним завданням для кожного службовця соціальної сфери, – сказав Сергій Володимирович.

Окремо він звернувся до керівників підпорядкованих Департаменту установ з проханням забезпечити виборче право їхніх підопічних, які перебувають у будинках-інтернатах та стаціонарних закладах області на належному рівні: «Виборчий процес у них повинен пройти спокійно, професійно та з дотриманням вимог виборчого законодавства».

Зроблені всі необхідні законодавчі та організаційні дії для того, щоб не тільки мешканці області, але й ті громадяни, які тимчасово проживають на Черкащині, мали доступ до здійснення свого виборчого права. Зокрема 99 осіб з інших регіонів України уже подали відповідні заявки.

У ході обговорення також зупинилися на забезпеченні виборчого права тих, хто не спроможний самостійно прийти та проголосувати на виборчі дільниці. Наразі в Черкаській області правом проголосувати на дому захотіли скористатися понад 25 тисяч осіб.

Усі присутні були запевнені, що обласна влада, громадські активісти Черкащини у координації з силовими відомствами працюють над реалізацією безпечного голосування та попередження провокацій 25 травня.

– Україна була, є і буде великою країною від Заходу до Сходу. Спільними зусиллями, працелюбністю та завзяттям ми зможемо побудувати сильну та заможну країну, – підсумував Сергій Могилей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору