Бондаренко дав головному керівнику міліції 24 години на звільнення

25 лютого 2014, 15:06

Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко заявив, що дає новому керівнику міліції Леоніду Бойку 24 години на добровільне звільнення із займаної посади і, щоб він також покинув територію Черкащини.

Нагадаємо, що черкаська опозиція шокована і обурена несподіваним призначенням керівника міліції без будь-якого обговорення з місцевими опозиціонерами (зокрема “Свободою”, “УДАРом”, “Батьківщиною”), а також Майданом, Народною радою, Народною самообороною і Правим сектором.

 

Поділитись

Коментарі

voxx :

Еще бы Бондаренко куда-нибудь завеялся…

INNA :

нЕХАЙ ПРАЦЮЄ ЛЮДИНА, В НЬОГО Є АВТОРИТЕТ, ВІН НАВЕДЕ ПОРЯДОК ТА ДИСЦИПЛІНУТАМ ВЖЕ ВСІ РОЗПУСТИЛИСЯ І ПЕРЕПЕЛИСЯ. хТО ПРАЦЮЄ – БОКА ПОВАЖВЄ, ХТО “ШАРИТЬСЯ” – НЕНАВИДИТЬ. А НЕКЕРОВАНА І НІЯКА МІЛІЦІЯ ПОТРІБНА ТІЛЬКИ БАНДОТІ ТА ДІЛКАМ ЯКІ ЛЮВЛЯТЬ РИБКУ В МУТНІЙ ВОДИЧЦІ. ПОТРІБЕН ПОРЯДОК НА ВУЛИЦЯХ І ПОТРІБНО ЗУПИТИНИ ХАОС, ЛЮДИ НЕ ПОВИННІ БОЯТИСЯ ЗА СЕБЕ, ДІТЕЙ ТА СВОЇ ПОМЕШКННЯ.,ВИГАНЯЄ ВІН – САМ ІДИ І ПРАЦЮЙ,

Сергей :

Вы меня простите, но какой именно авторитет вы имели ввиду?!? Я как бывший работник милиции могу сказать, что всех валютчиков, представителей игорного бизнеса ( казино и автоматы), торговлю подделками дисков аудио и видео , торговля наркотиками курировал именно он. И ни один работник милиции не имел право сунуть туда свой нос.

Сергей :

Как можно было назначить главным человеком в МВД области, того кто своей продажной шкурой достал даже “регионы”, поборами были обложены даже участковые. Я даже и не говорю про Гаишников, бизнесменов, которые должны были, каждого 15 числа месяца в зубах принести этому “порядочному милиционеру” деньги. Давайте посмотрим на два его дома, которые он построил за время работы в Черкассах, на автопарк, в котором только мне лично известно о 3 джипах и 2 легковых. Пускай попробует объяснить откуда у милиционера с его зарплатой такие деньжище?!?! Бойко Л. Л. и служба в органах не совместимы!!!

Андрей :

Спросити у Толи Бондаренко откуда он взял лексус за 100 тис.$ и за какие шиши он купил квартиру в новостройке да толя запахло жареным, ты толя расскажи людям как ты герою Украины Тулубу еще месяц назад прислуживал. Испугался Толя что пришел профессионал в мвд черкасской области

Черкащанин :

Бондаренко конечно тот еще Апазиционер, но то кто такой Бойко знают все Черкассы. Каждый опер платил ему ежимесячно сумму превышающую зарплату.

Виктория :

Якщо не помиляюся, то Бойка призначила опозиція, адже Аваков належить до Батьківщини. Чим же тоді іншій Батьківщині він завадив?

Сергей :

Могла быть просто техническая ошыбка.

INNA :

шановна громадо!цей серьожа-сам технічна помилка, нехай розкаже скільки сам хабарів брав і давав, спочатку неай начиться грамотно писати, а потім уже за крісло боротися, провокатор!

Сергей :

Уважаемая inna !!!!! Когда у человека нет аргументов то он переходит на личности!!!!! А вы случайно не секретарь Бойка????

INNA :

а серьожа – ПРОВОКАТОР!!!!!!і підбурювач до безладу!і мабуть “обіжений” системою, печалька………….

Николай :

Дайте человеку немного времени, хоть неделю пускай покажет свою роботу, а потом уже ставьте ультиматумы, он только пришёл, не успел ничего сделать а все вокруг уже его увольняют

Нерпа :

я звичайно розумію всім не угодиш, але я повністю погоджуюсь з коментарями , що потрібно людині дати час щоб показати свою роботу, ато шановні ми так кожного тижня можемо міняти керівників то я вам скажу докотимось ми до ручки, бо нам вже всі не такі! і взагалі про які технічні помилки ви говорите ви що розсмішити хотіли! а з приводу того що Бойко вимагав з кожного опера гроші це маячня та щей така що стає зрозуміло наче ви це робите на замовлення! я вам скажу що набридли вже ці майдани ці мітинги через які боїшся з дитиною вийти погуляти на дворі бо ще недай боже автомайданівець який наїде! це вже перейшло в абсурд. і ще одне невеличке спостереження а якщо наші автомайданівці такі чесні то ви мені поясніть звідки ж у них скажімо м*яко такі не дешеві авто вони ж прості громадяни, то я чомусь не можу зі своєю простою зарплатою дозволити собі ні тойоту, ні хонду , ні мазду. і ще одне ким себе возомнив цей вискочка Бондаренко, ну вимагаєш ти відставки начальника УМВС будь-ласка, але хто ти такий щоб виганяти людину з області де людина проживає, це завтра він до мене прийде додому та скаже виїжай з міста бо ти мені не подобаєшся, замисліться кого ви підтримуєте і що буде завтра з вами, тому що все те що відбувається це гарно зпланований психологічний вплив на свідомість людей шляхом маніпуляції! і поки що за моїми спостереженнями владі це вдається на відмінно!!!!!!!!!!

Вгору