Черкаська опозиція обурена новим начальником міліції

25 лютого 2014, 13:56

Сьогодні в приміщенні Управління МВС України в Черкаській області депутат Верховної Ради від політичної партії "УДАР" Микола Паламарчук за дорученням виконуючого обов’язки Міністра внутрішніх справ представив особовому складу нового керівника – полковника міліції Леоніда Бойка.

Про це інформує прес-служба управління МВС в області.

За словами Миколи Паламарчука, сьогодні нагальним питанням та головним пріоритетом роботи органів внутрішніх справ є повернення довіри громадськості.

– Необхідно повернутись до людей, повернути їх довіру до працівника міліції, – наголосив народний депутат.

Леонід Бойко подякував за довіру, пообіцяв з гідністю виконувати свої службові обов’язки та прикласти всі зусилля по захисту конституційних прав і свобод громадян.

Тим часом, джерела в обласній організації партії ВО "Батьківщина" повідомляють, що черкаська опозиція шокована і обурена несподіваним призначенням керівника міліції без будь-якого обговорення з місцевими опозиціонерами (зокрема "Свободою", "УДАРом", "Батьківщиною"), а також Майданом, Народною радою, Народною самообороною і Правим сектором.

Зокрема, частина "батьківщинівців" готова в якості протесту покинути лави партії.

Поділитись

Коментарі

Віталій :

Я пенсіонер МВС, за часів роботи Бойка на посаді 1-го заступника неодноразово приходилось спілкуватися з ним . Це хам та хабарник вимагав гроші за посади та звання.А будиночок у 3 поверхи у Соснівці за зарплату побудував?.Оце нова влада? Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!

INNA :

НУ й СКІЛЬКИ ТИ ВІТАЛІК ДАВ ХАБАРА? НАПИШИ, НЕ СОРОМСЯ

Сергей :

Бойко продажна шкура и хапуга.

Сергей :

Очень правельно !!!!!! И справедливо!!!!!!! Я вас поддержую

Черкащанин :

Хто такий паламарчук???

Гонта :

Люди, або ви будете вибирати собі владу, або отакі Льоньчики будуть наживатися на ваших бідах. Я весь вік прослужив в міліціі черкащини і пішов на пенсію. Такого мерзотника , як оцей Бойко, навіть важко уявити в лавах патрульно-постової служби, а про керівництов і мови бути не могло. Це змінили шило на мило. Кепсько на душі ща людей і за “нову” стару владу:(

Вгору