Боксери з Черкащини вибороли три медалі на чемпіонаті Європи

22 жовтня 2024, 21:34

Чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 23 років відбувся в столиці Болгарії – Софії. Боксери Черкащини вибороли три медалі змагань.

Данило Лозан з Умані виборов золоту медаль чемпіонату. У фіналі вагової категорії до 67 кг черкаський спортсмен боксував проти представника із Вірменії Харутюна Хакобокхьяна. За підсумком трьох раундів він став кращим – 4:1. Данило – вихованець заслуженого тренера України, головного тренера збірної Черкаської області Віктора Петриченка. Тренується в Умані в боксерському клубі «Арес». Студент Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тетяна Довгаль виборола срібну медаль. У фіналі вагової категорії до 60 кг українка поступилася представниці Вірменії Еліді Кочарян, яка й минулого року виборола титул чемпіонки. Тетяна – вихованка Іллі Дубового, тренується в боксерському клубі «Мафія». Зараз навчається в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького та представляє обласний центр.

Дмитро Колісніченко здобув бронзову медаль. Вихованець уманського клубу «Арес» боксував у ваговій категорії до 54 кг, провів три поєдинки. Під час чемпіонату в ринзі він зустрівся зі спортсменами із Румунії, Англії та Ірландії.