Близько 4 тисяч пайовиків на Звенигородщині отримають пакунки з насінням від МХП

09 березня 2023, 07:43

Нині пайовики "Урожаю" активно отримують пакунки з насінням овочевих культур та квітів у межах акції "Посій насіння з МХП", який реалізовується спільно з фондом "МХП-Громаді". Окремим бонусом для них став настінний календар зі святами 2023-го.

Загалом цього року близько 4 тисяч пайовиків по ВП Рижанівка на Звенигородщині отримають пакунки з насінням огірка, моркви, буряка, салату, редиски, кабачка та айстр.

- Люди дуже задоволені, адже вже не перший рік висівають це насіння та збирають добрий урожай. А цього року найбільше радіють насінню айстр. Кажуть, що і матіола тішила торік, проте різнобарвні айстри просто душу гріють, - розповідає провідний фахівець з питань оренди землі та майна «Урожаю» по ВП Рижанівка Людмила Шевченко. – Більше того, «урожаївське» насіння добре родить і на міських балконах. Це вже випробували наші пайовики, які здають землі нам, але переїхали жити у міста. Кажуть, що лише воно в них гарно сходить і дає хороший урожай. Особливо нахвалюють редиску – завжди повна та смачна.

За інформацією ТОВ "НВФ "Урожай"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору