Бійцям 118 бригади передали автомобіль

28 березня 2024, 18:30

Автомобіль для військових 118 бригади ТрО, збір на який ініціювала працівниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталія Медвідь, сьогодні передали захисникам.

"Сили Оборони тримають Україну. А ми маємо підтримувати їх. Передали бійцю 118 бригади ТрО, чоловіку нашої колеги Наталії Медведь, автомобіль. Колектив університету долучився до збору, ініційованого Наталією Медведь. 53 200 грн із 250 тисяч - кошти, зібрані працівниками і студентами ЧНУ. Дякуємо захисникам за кожен наш день. І продовжуємо збирати кошти на потреби військових", - зазначив ректор університету Олександр Черевко.

Війна триває, тому тривають благодійні заходи в ЧНУ. Зараз університет збирає кошти у межах ініційованої студрадою акції «Кава на ЗСУ».

"Майже щодня ми купуємо каву в кав'ярнях міста. 30-40-50, іноді 60 гривень за філіжанку. Давайте «пригостимо» однією кавою наших хлопців і дівчат на фронті. У них немає можливості зайти в «Bakery», «Caffeine», «Fika» чи «Шо тут» і купити каву", - говорить голова студради ЧНУ Каріна Вовченко.

Номер благодійного рахунку ЧНУ:

5375411209139653

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/9DLqvoUF8t

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору