Біля “Літака” в Черкасах встановлять обмежувальні огорожі для безпеки пішоходів

26 лютого 2018, 09:46

Facebook / Володимир Гриценко

На місцях колишніх пішохідних переходів по вул. Смілянській та 30-річчя Перемоги встановлять огорожу для обмеження руху пішоходів. Таке розпорядження підписав міський голова Анатолій Бондаренко на прохання черкаського депутата, "вільнодемокрацівця" Володимира Гриценка, пише vikka.ua.

Нагадаємо, Гриценко запропонував убезпечити місце колишнього пішохідного переходу біля так званого "смілянського кільця". Напередодні відповідні знаки прибрали, хоча "зеброю" користувалися,майже двадцять років і люди за звичкою продовжують курсувати дорогою у вже невизначеному для цього місці.

 

Поділитись

Коментарі

Сергей сказав:

Будем забор перелазить. Там нельзя убирать переход что б перейти дорогу это метров 200 пройти в сторону они что совсем того

Алена сказав:

Ну да, ну да…Нам вообще не страшны ни заборы, ни запреты, ни законы. Если нельзя – значит можно, тем более – нужно! Эх, европейцы, европейцы…

Володимир сказав:

На жаль при владі одні диб..и як “вільнодемокрацівець” Володимир Гриценко та
Анатолій Бондаренко. Замість того щоб розібратися, як люди з ПЗР на Хімселище ходитимуть. Нехай під мостом на путях постоять з 6-ти ранку до 8-ої і побачать скільки людей іде пішки на роботу.

Вгору