Біля Черкаського обласного шкірвендиспансера з’явиться котедж? (відео)

26 листопада 2014, 11:31

Відгородилися. Біля Черкаського обласного шкірвендиспансера з’явився паркан. За ним – чималий шматок землі. Та відмежуватися вирішили не лікарі. Тамтешні жителі підозрюють: там невдовзі виросте черговий котедж, інформує ВІККА

Сімдесятитрирічний Віталій Іванович цією стежкою додому ходив мало не все життя. Та тепер отримав відкоша. Перед шкірвендиспансером з’явився паркан.

Віталій Запов, місцевий житель: "Сначала вырубили деревья. Потом засыпали ямы. Поставили столбики. Красят. Вон рабочие. Я говорю: а почему? А мне: эта територия уже чья-то собственность что ли. Вон там вон будете ходить. А я тут всю жизнь ходил по этой территории. Вот здесь вот".

Як тільки паркан почали зводити, Віталій Іванович одразу й поцікавився хто його встановлює і для чого. Та допитатись не зміг.

Робітник: "Це від лікарні вас попросидли? – Да. – А що сказали: чому відгорожують цю територію? – Это идите до начальства и разговаривайте".

Костянтин Осауленко, головний лікар Черкаського обласного шкірно-венерологічного диспансеру: "Ми орендуємо виключно корпуси в черкаській міській інфекційній лікарні. – І ви не знаєте чому він там з’являється? – І це абсолютно до нас стосунку не має. Оцей корпус наш згідно договору про оренду. Земля під корпусом згідно ЗУ орендується нами разом з корпусом. Все. Більше нічого тут нашого".

Хто встановив паркан знають у міськраді. Ба більше: новій загорожі неабияк радіють. Кажуть: тепер у тамтешній зеленій зоні не паркуватимуть автівки, не вигулюватимуть собак і не розпиватимуть алкогольні напої.

Олександр Давиденко, начальник управління інспектування ЧМР: "Паркан за нашими даними встановили власники тих житлових будинків, які розміщені по сусідству із цією лікарнею. Встановили гарний декоративний зелений парканчик. Відгородили частину лікувального закладу від місць громадського користування. Тим самим позбавили можливості стороннім особам проникнути на територію".

Пенсіонер Віталій Іванович ентузіазму владців не поділяє. Впевнений – встановлення загорожі – початок чергової земельної махінації.

Віталій Запов, місцевий житель: "Как это так: боремся с корупцией, боремся с незаконными действами. А тут прихватывают на глазах. Пожалуйста".

Поділитись

Коментарі

Вгору