У жахливій аварії загинуло троє молодих хлопців із Золотоноші

26 листопада 2014, 10:33

дтп

Ще суботнього вечора в їхньому дворі грала музика, молоді веселились, а вже у неділю вранці сюди дісталась звістка про страшну дороржно-транспортну пригоду на Полтавщині й накрила їхні родини болем втрати, інформує Черкаський край.

Троє молодих хлопців із ромських родин Володимир, Роман та Ігор відповідно 1991, 1992 і 1997 року народження легковим автомобілем ВАЗ—210994 поїхали на світанку з дому із Золотоноші на Полтавщину у своїх парубоцьких справах. Нібито за нареченою. Нещастя сталося на 151 кілометрі автодороги Київ—Харків—Довжанський, на пирятинській автотрасі. Близько 8-ої години ранку їхня «дев’ятка» на великій швидкості вдарилась об придорожній відбійник і загорілася.

Найстаршого і наймолодшого пасажирів 23-річного Володимира й 17-річного Ігоря викинуло із салону й вони загинули під час падіння від удару. А 23-річного водія Романа затисло за кермом і він згорів живцем у машині.

У середу в Золотоноші був потрійний похорон і прощання з юнаками, яким би ще жити та жити. Приймаючи співчуття, родичі потерпілих просили застерегти молодих за кермом від необачностей, щоб їхнє лихо стало застереженням для інших.

Поділитись

Коментарі

Вгору