Біля житлового будинку та дитячої амбулаторії у Черкасах виникли стихійні сміттєзвалища (відео)

11 червня 2019, 22:41

Біля житлового будинку та дитячої амбулаторії у Черкасах виникли стихійні сміттєзвалища (відео)

Біля будинку за адресою Різдвяна, 40 та поряд із дитячою амбулаторією у Черкасах виникли стихійні сміттєзвалища, пише "UA: Черкаси".

Зі слів черкащанки Ганни Суворової, відходи на деяких майданчиках не вивозять декілька тижнів.

Поруч з дитячою амбулаторією на вулиці Кобзарській – стихійне сміттєзвалище. На контейнерному майданчику – будівельний непотріб: старі вікна, двері, пластмасові каністри, взуття та одяг. Черкащанка Оксана Міняйло приїхала з донькою до медзакладу. Каже: неприємно дивитися на купи відходів.

Ірина Андрющенко проживає поряд. Із її слів, на таких смітниках час від часу спостерігає безпритульних.
«У деяких людей є багато сміття, але можна якось машину замовити, щоб було всім приємно. Це мабуть квартиру хтось звільняв. Ремонтні роботи ведуться. Це все з одного місця, я так вважаю».

Інше звалище біля будинку за адресою Різдвяна, 40. Черкащанка Ганна Суворова розповідає, сюди постійно злітаються голуби, які розкидають сміття.

«Нечасто його забирають. Хотілося, щоб наше місто було чистим. Так, як на бульварі Шевченка зараз. А на таких сторонніх вулицях – то оце бачите, що робиться».

На сміттєзвалищі можна побачити гілля, старий телевізор, люмінесцентні лампи та мішки з будівельними відходами.

Вивозом великогабаритного та будівельного сміття у Черкасах займатиметься товариство «Сантехбудконструкція». Це рішення 17 квітня підтримали члени виконкому після проведення попереднього конкурсу, - повідомляє заступниця міського голови Людмила Бордунос. Додає: приступити до виконання обов’язків компанія зможе після затвердження тарифу.

«Проходить регуляторна процедура по встановленню тарифу на вивіз сміття. До того моменту, поки не затверджено тариф виконкомом, неможливо укладати даній компанії договори із мешканцями будинку, щоб мешканці сплачували кошти. Щоб не було соціальної напруги, дане підприємство вивозить сміття безкоштовно. Десь 10-12 місць вони вивозять на день».

Детальніше - у відео.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору