Без «вікон», але з поліцейськими, – як відбувається проїзд мостом через Дніпро

01 грудня 2017, 13:20

Від ранку проїзд мосту через Дніпро відбувається вже без "вікон", у реверсному режимі. Наразі контроль здійснюють патрульні, а надалі водії перетинатимуть міст по сигналу світлофора.

Як розповіла в коментарі «Про все» прес-офіцер Патрульної поліції Черкас Зоя Вовк, наразі світлофор налаштовується.

- Затори виникали вранці, бо ще не всі водії знають, що «вікна» відсутні. Тож люди традиційно орієнтувалися на графік із 6 до 9 години. Хоча дамба працює вже цілодобово, а рух по мосту відкритий по одній полосі. Зараз, поки світлофор ще запускають, реверс перетину мосту здійснюють патрульні, - говорить Зоя Вовк. – Після того, як світлофор запустять, патрульні ще деякий час продовжать чергування на мосту, поки водії не звинуть до сигналів світлофору.

Наразі визначається інтервал роботи сигналів світлофору. За попередніми даними, зелене світло на світлофорі горітиме – 20 хвилин, червоне – 25 хвилин. Точний інтервал повідомлять вже після остаточного налаштування світлофору.

Любов Болехан сказав:

Їхали через міст в суботу світофор не переключали півтори години ,Люди спізнювалися в аєропорт,А на мосту 2 робочих розвішували рекламу.А старший розказував колоні зі 120 машин ,що на тій стороні щось сталося.Патрульні спали в машині в цій же очереді.Солдат спить ,а служба йде

Вгору