“Автомайдан” продовжує тролити Одарича

24 червня 2014, 13:44

У "Автомайдані Черкаси" говорять, що міський голова Сергій Одарич продовжує не помічати пропозиції про співпрацю з їхнього боку.

Так, нагадаємо, напередодні виборів активісти громадських організацій«Автомайдан Черкаси» і «Самооборона Майдану» підписали майже зусіма кандидатами на посаду міського голови Черкас меморандум про співпрацю.

Долучитися до підписання меморандуму активісти запропонували і Сергію Одаричу. Той не погодився. Як виявилось, активісти хотіли включити до складу міськвиконкому представників сил Майдану, які стали рушійною силою Революції Гідності.

Спочатку Сергій Олегович на особистій зустрічі з членами Координаційної ради сил Майдану Черкащини заявив, що така можливість є, і 3-4 місця у виконкомі цілком можуть зайняти громадські активісти. А вже за кілька днів на прес-конференції вкотре відмовився від своїх слів, аргументуючи це тим, що «влада в нашій державі належить народу й існують механізми делегування влади окремим людям та політичним силам для її втілення. Для цього потрібно виходити до людей, йти на вибори і отримувати реальні владні повноваження. Отож, питання лишається відкритим на сьогодні. Чіткого бачення у депутатів міської ради щодо формування виконавчого комітету з представників громадськості немає».

– Дивно тільки, чомуВільні Демократи не повідомили Сергію Одаричу, що поки він відпочивав на курортах, в Україні відбулася Революція Гідності, - говорить координатор черкаського Автомайдану Віталій Короткошей. - Автомайдан готовий розтлумачити нинішньому мерові, що тепер народу не потрібні ні крісла, ні посади для того, щоб контролювати владу. Це право вони вибороли на Майдані.

Поділитись

Коментарі

Вгору