“Автомайдан” продовжує тролити Одарича

24 червня 2014, 13:44

У "Автомайдані Черкаси" говорять, що міський голова Сергій Одарич продовжує не помічати пропозиції про співпрацю з їхнього боку.

Так, нагадаємо, напередодні виборів активісти громадських організацій«Автомайдан Черкаси» і «Самооборона Майдану» підписали майже зусіма кандидатами на посаду міського голови Черкас меморандум про співпрацю.

Долучитися до підписання меморандуму активісти запропонували і Сергію Одаричу. Той не погодився. Як виявилось, активісти хотіли включити до складу міськвиконкому представників сил Майдану, які стали рушійною силою Революції Гідності.

Спочатку Сергій Олегович на особистій зустрічі з членами Координаційної ради сил Майдану Черкащини заявив, що така можливість є, і 3-4 місця у виконкомі цілком можуть зайняти громадські активісти. А вже за кілька днів на прес-конференції вкотре відмовився від своїх слів, аргументуючи це тим, що «влада в нашій державі належить народу й існують механізми делегування влади окремим людям та політичним силам для її втілення. Для цього потрібно виходити до людей, йти на вибори і отримувати реальні владні повноваження. Отож, питання лишається відкритим на сьогодні. Чіткого бачення у депутатів міської ради щодо формування виконавчого комітету з представників громадськості немає».

– Дивно тільки, чомуВільні Демократи не повідомили Сергію Одаричу, що поки він відпочивав на курортах, в Україні відбулася Революція Гідності, - говорить координатор черкаського Автомайдану Віталій Короткошей. - Автомайдан готовий розтлумачити нинішньому мерові, що тепер народу не потрібні ні крісла, ні посади для того, щоб контролювати владу. Це право вони вибороли на Майдані.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору