Черкаси після виборів. Що обіцяли новообрані депутати міськради?

24 червня 2014, 13:55

Десятки нових дитячих майданчиків, ремонт доріг і тротуарів, забезпечення вуличного освітлення та «лежачих поліцейських», нові автобусні маршрути й ліквідація незаконної торгівлі, і навіть введення он-лайн реєстрації на прийом до лікаря – це обіцяють новообрані депутати Черкаської міської ради. ГО «Громадська Рада Черкас» зібрала обіцянки кандидатів, які перемогли на виборах та увійшли до складу нової черкаської міськради.

Інформація зібрана з агітаційних матеріалів кандидатів-переможців, а також з їх публічних висловлювань. Одразу слід зазначити, що не всі кандидати вели кампанію, де зазначалися б конкретні кроки у випадку обрання (особливо це стосується тих депутатів, які обрані по партійним спискам). Тож наша організація зібрала ті обіцянки, які реально можна перевірити за результатами роботи міської ради. «Громадська Рада Черкас» готова доповнити таблицю програмними засадами всіх депутатів, обраних до Черкаської міськради. Самі депутати або ж їх виборці можуть надсилати ці програми на електронну адресу gromrada.ck[at]gmail.com.

Загалом, якщо всі обіцянки депутатів буде дотримано, то життя у Черкасах за найближчі півтора роки роботи нової міськради дійсно суттєво покращиться. «Громадська Рада Черкас» буде слідкувати за тим, чи відповідатимуть нові народні обранці за власні слова та куди витрачатимуть кошти з міського бюджету.

Обіцянки новообраних депутатів Черкаської міської ради

(натисніть на зображення, щоб збільшити)

Поділитись

Коментарі

Вгору