Сили Майдану закликали мера Черкас піти їм назустріч

20 червня 2014, 12:14

Представники координаційної ради сил Майдану сьогодні, 20 червня, передали проект меморандуму про співпрацю новообраному міському голові Сергію Одаричу. 

Для того, щоб передати меморандум, представники громадськості завітали до Центру надання адміністративних послуг, який Сергій Одарич у цей час оглядав.

Вони звернулися до мера міста з проханням піти на зустріч громадськості та підписати запропонований меморандум.

- У документі йдеться про необхідність проведення громадських слухань щодо важливих резонансних проблем у місті, залучити представників громадськості до формування виконавчого комітету. Представники нашої координаційної ради можуть бути введені у виконком на громадських засадах. Також ми вимагаємо провести незалежний аудит роботи виконкому стосовно рішень, які ухвалювалися з 2007 року. Є питання щодо наших представників у структурних підрозділах виконкому для контролю за ухваленням рішень. Ми хочемо, щоб ці процедури були відкритими і прозорими, щоб громадськість могла брати участь в управлінні містом, - пояснив основні положення меморандуму представник координаційної ради сил Майдану Даниїл Майоров.

Він також нагадав, що Сергій Одарич був єдиним кандидатом на посаду міського голови, який перед виборами не підписав цей меморандум.

- Причини, чому тоді він відмовився підписувати документ, нам не відомі. Сьогодні ж вже настав той час, щоб іти назустріч громаді міста. Ми очікуємо, що Сергій Одарич також піде нам на зустріч. Голова облдержадміністрації, наприклад, вже зробив кроки, щоб співпрацювати з нами і налагоджувати діалог. Чекаємо цих же кроків і від міського голови, - повідомив Даниїл Майоров.

Міський голова пообіцяв представникам громадськості на сьогодні призначити з ними зустріч і більш детально обговорити це питання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору