Апеляційний суд виправдав депутата Черкаської міськради

02 серпня 2018, 18:38
Суд виправдав Мельника

Фото: Про все

Апеляційний суд Черкаської області скасував рішення Соснівського районного суду, яким було накладено стягнення на депутата Черкаської міськради, керівника КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника за ст. 172-6 КУпАП.

На початку червня Соснівський райсуд визнав Олексія Мельника винним у несвоєчасному поданні декларації (подання було прострочено на 2 робочих дні – ред.) після купівлі ним позашляховика Лексус. Згідно ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення такі дії можуть містити корупційну складову та є порушенням фінансового контролю особою, уповноваженої на виконання функцій місцевого саморядування. Рішенням суду депутата зобов’язано виплатити штраф у сумі 1 700 гривень.

Олексій Мельник не погодився з такими звинуваченнями та подав скаргу до Апеляційного суду.

- У моїх діях не було умислу, я подав декларацію і зафіксував це. А вони (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.) завели справу більш ніж через півроку після того як я виправив помилку. Був технічний збій і це бачили свідки. Я не мав умислу приховувати купівлю машини, - розповів у коментарі «Про все» Олексій Мельник.

За результатами розгляду скарги Апеляційний суд визнав рішення суду першої інстанції безпідставним та необгрунтованим. Таким чином суд скасував рішення та закрив провадження по справі у зв’язку з відсутністю в діях депутата міськради складу адмінправопорушення.

Коментарі

Вгору