Апеляційний суд відхилив скаргу “Азоту” проти “Черкасиводоканалу”

22 липня 2014, 10:01

 

21 липня відбулось засідання в апеляційній інстанції у справі за позовом ПАТ "Азот" до КП "Черкасиводоканал". Суд відхилив апеляційну скаргу "Азоту".

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив представник КП "Черкасиводоканал" у суді Валерій Макєєв, інформує прес-служба МВК.

- У позовних вимогах ПАТ "Азот" до КП "Черкасиводоканал" відмовлено. Рішення суду першої інстанції змінено: договір між ПАТ "Азот" та КП "Черкасиводоканал" визнано не "не укладеним", а "недійсним". А от остання частина Постанови – це саме та "скоромовка", розшифровка якої буде "оприлюднена" через тиждень. Хтось – комусь (за постановою Апеляційного суду) таки винен два десятки мільйонів, – написав Валерій Макєєв.  На його переконання, ПАТ "Азот" – "Черкасиводоканалу".

Утім, він припускає, що суд, відмовивши у позовних вимогах ПАТ "Азот" до КП "Черкасиводоканал", визнавши діяльність ПАТ "Азот" без ліцензії неправомірною та визнавши договір "недійсним", міг таки дійти до висновку, що КП "Черкасиводоканал" має заплатити ПАТ "Азот" 22 млн.

Водночас Макєєв зазначає, що за будь-якого результату касація є невідворотною. Саме ця інстанція і має ухвалити остаточне рішення щодо взаємовідносин між ПАТ "Азот" та КП "Черкасиводоканал" щодо вартості очистки стоків у 2013 році.

Поділитись

Коментарі

Вгору