Терористи чинять відчайдушний опір, обстановка в зоні АТО складна, – Тимчук

22 липня 2014, 09:51

Не зважаючи на успішні дії сил АТО, обстановка в зоні проведення операції залишається гранично складною. Терористи чинять відчайдушний опір, намагаючись контратакувати і за будь-яку ціну зірвати наступ силовиків. Найбільш складна ситуація - в районі Донецька, Луганська, Краснодона, Авдіївки, Горлівки, Попасна, а також у прикордонних районах.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційне Опір» Дмитро Тимчук у Facebook

- У Луганській області з БМ-21 «Град» були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Весела Гора і Комишне, а також на території аеропорту в Луганську.

- У Донецькій області з автоматичних гранатометів АГС-17 і стрілецької зброї обстріляні позиції сил АТО поблизу Авдіївки.

- Поблизу н.п.Каменка (Донецька обл.) Блок-пост сил АТО був атакований за допомогою мікроавтобуса, начиненого вибухівкою. За попередніми даними, підрив був проведений смертником, який сидів за кермом мікроавтобуса (інформація перевіряється). Подібні випадки раніше в зоні АТО не фіксувалися.

- Також вперше з моря був обстріляний блок-пост силовиків. Зокрема, з міномета, встановленого на катері, був обстріляний блок-пост поблизу н.п.Новоазовск (Донецька обл.).

- Крім того, з території Росії були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Кумачево (з мінометів) і КПП «Должанський» (із самохідної артилерії).

- Також у прикордонних районах бойовиками були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Маріновка (один раз з артилерії і один раз з танків), Солнцево (з БМ-21 «Град»), Червонопартизанськ (з мінометів).

- Закінчились заходи сил АТО по зачистці від бойовиків н.п.Дзержінск. Місто повністю знаходиться під контролем силовиків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору