Апеляційний суд у Черкасах залишив під вартою колаборантку

28 жовтня 2022, 11:07

Фото тематичне

Черкаський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу захисника підозрюваної у пропаганді війни проти України на ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду міста Черкаси та залишив жінку під вартою.

Так, суд першої інстанції застосував до підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.436, ч.3 ст.436-2 КК України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зазначимо, остання нині перебуває у міжнародному розшуку.

Тим часом захисник підозрюваної подав апеляційну скаргу, в якій просив відмовити в обранні запобіжного заходу. Мовляв, його підзахисна раніше не судима, а суд не врахував відсутність, на його думку, вагомих доказів про вчинення кримінального правопорушення.

А ще, за словами захисника, про підозру його підзахисній повідомлено не належним чином. Підозру вручили її чоловікові, який знаходиться під вартою та, мовляв, був позбавлений будь-яких засобів зв’язку.

Прокурор Черкаської обласної прокуратури клопотав відмовити у апеляційній скарзі.

Перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення учасників судового засідання, колегія Черкаського апеляційного суду залишила без змін ухвалу слідчого судді.

Нагадаємо, 9 серпня 2022 року, Черкаським апеляційним судом розглядалася апеляційна карга щодо чоловіка підозрюваної. Йому також інкримінують пропаганду війни. Тоді колегія Черкаського апеляційного суду збільшила підозрюваному розмір застави до 385 прожиткових мінімумів.

За інформацією пресслужби Черкаського апеляційного суду

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору