Аматорським театрам Черкащини пропонують підвищити рівень акторської майстерності

02 вересня 2016, 14:50

miA_0z6o8QkАматорські театри Черкащини можуть спробувати свої сили у Всеукраїнському театральному фестивалі аматорських театрів "FORTUNA fest", який відбудеться 23-25 вересня 2016 р.

Як повідомляють організатори, до участі запрошують всі бажаючі аматорські театри зі своїми оригінальними постановками в різних жанрах та форм: від драматичного, музичного, лялькового, комедійного, хореографічного, моновистави, СТЕМу до театру клоунади.

У рамках фестивалю відбудуться:

- Майстер-класи по гриму, хореографії, сценічної мови тощо;
- Виступи професіональних театрів;
- Моно-вистава професійного актора Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Олега Телятника;
- "Ніч театру";
- Флеш-моб.

Почесними гостямиі фестивалю є:
- Актор Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Олег Телятник;
- Заслужений артист України, балетмейстер-постановник Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Володимир Татарінов;
- Режисер-постановник Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Лесь Павлютін.

Як зазначають організатори "FORTUNA fest", фестиваль дає можливість акторам-початківцям підвищити свій рівень акторської майстерності, сценічної мови, пластики та інше, обмінятися досвідом.

Заявку на участь, світло-звуковий сценарій або партитуру зі звукового та світлового оформлення та відеоматеріали потрібно надіслати на пошту: [email protected] до 14 вересня включно.

В термін до 16 вересня 2016 року Оргкомітет затверджує список учасників і театрів-гостей Фестивалю, після чого надсилає підтвердження на участь у фестивалі.

Телефони для довідок:
+38(067)-539-08-00;
(0472) 65-40-45;
(0472) 65-40-60.

Сторінка фестивалю в соцмережах: 
https://vk.com/fortuna_fest

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору