Брати-аграрії з Монастирищини купили для ЗСУ дві станції Starlink

22 листопада 2022, 15:25

Серед аграріїв Монастирищини, які активно допомагають не тільки військовим, а й постійно підтримують соціальну сферу громади - брати Володимир та Олександр Музиченки. На двох у них – два господарства. Усі справи брати Музиченки ведуть разом. Свою господарську діяльність здійснюють у межах сіл Лукашівка та Долинка. В оренді мають понад 300 га землі, на якій успішно господарюють.

Цього року на полях Олександр та Володимир Музиченки вирощували пшеницю, ячмінь, соняшник та кукурудзу. Ці аграрії одні з небагатьох, хто на території громади постійно вирощує цукровий буряк.

Для наших захисників Олександр та Володимир Музиченки придбали, відремонтували, цілком укомплектували та передали два автомобілі. Ще здійснюють технічне обслуговування одного автомобіля військових та допомагають обладнувати й ту техніку, яка у військових ЗСУ уже є.

«Шини, запчастини – усе, що потрібно до транспортних засобів нашим захисникам ми намагаємося знайти, придбати й доставити до хлопців. Звичайно, що разом із технікою та комплектуючими передаємо й харчі та все необхідне для земляків-військових», – розповідає Володимир Музиченко.

Окрім цього, аграрії єдині в громаді, хто придбав та передав нашим воїнам, своїм землякам-військовим дві станції супутникового інтернету Starlink.

«Хлопці до нас звернулися, бо була потреба у покращенні зв'язку. Через знайомих нам вдалося знайти й придбати ці станції. Одна станція Starlink уже успішно використовується, а ще одну ми придбали нещодавно», – відзначає Олександр Музиченко.

Також минулого року фермери стали ініціаторами зведення храму в селі Лукашівка, але через війну будівництво довелося відкласти. Та брати Музиченки налаштовані побудувати храм, і як тільки закінчиться війна візьмуться до роботи.

За інформацією пресслужби Монастирищенської міськради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із бізнесменів – на фронт: монастирищенські аграрії залишили свої справи дітям і пішли захищати країну

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору