Із бізнесменів – на фронт: монастирищенські аграрії залишили свої справи дітям і пішли захищати країну

18 листопада 2022, 13:26

Бій на два фронти тримає частина українських сільгоспвиробників. Вони забезпечують продовольчу безпеку країни і водночас допомагають захисникам та населенню. Дехто з підприємців також вступив до лав ЗСУ, щоб боронити рідну землю від рашистів. Саме такими є монастирищенські аграрії.

Яровий Олег Станіславович – знана і авторитетна в Монастирищенській громаді людина: бізнесмен, меценат, фермер, голова Федерації громади з шахів, а ще – засновник етнофестивалю в Терлиці, а віднедавна захисник української землі.

У Олега Станіславовича були значні плани із розвитку бізнесу, зокрема, що стосувалися будівництва ферми по утриманню кіз та цеху з переробки молочної продукції в Терлиці, але війна їх зруйнувала.

З перших днів вторгнення Олег Яровий вступив до лав ЗСУ. Допоки фермер воює, справами по господарству займається старший син.

Попри складні часи, успішно реалізується проект Олега Ярового із випічки хліба, який уже давно полюбили монастирищани. Пекарня у селі Терлиця, вдало працює й регулярно жителі громади мають змогу купувати свіжий хліб.

Якименко Юрій Вікторович - голова СФГ «Родина» Юрій Якименко із Жовтневого з перших днів війни вступив до територіальної оборони. Спочатку перебував на захисті Уманського району, а потім були Харків, Балаклія, Ізюм, Слов'янськ, Краматорськ. Нині Юрій стоїть на захисті північних кордонів України.

Усі справи у фермерському господарстві залишив на сина Вадима, який ще й до того постійно допомагав батькові. Вадим студент й навчання доводиться поєднувати із обробітком землі.

Фермерське господарство Юрія Якименка – сімейна справа, тому у скрутні часи допомагають усі рідні.

Шевчук Олександр Миколайович - малий фермер із Цибулева, голова СФГ «Шевчука» воює з першого дня вторгнення. Олександр – резервіст першої черги, адже брав участь в АТО. 25 лютого за викликом Монастирищенського територіального центру комплектування аграрій відбув до військової частини й потрапив до 72 ОМБ Чорних запорожців, де й дотепер служить водієм.

Олександр відразу потрапив у саме пекло війни – разом із побратимами визволяли Бучу, Гостомель та інші міста, на які зазіхнули рашисти. Нині аграрій воює на Бахмутському напрямку.

Поки батько воює, роботи з обробітку землі виконує син Ілля. Він хоч і ще студент та нині єдиний помічник Олександра.

За інформацією пресслужби Монастирищенської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору