Міліціонери з Черкащини заблоковані на Донеччині без їжі та води (відео)

10 травня 2014, 14:12

Сьогодні під стіни обласного управління УМВС прийшло близько 40 осіб – родичі, матері та дружини працівників Черкаської міліції, які були направленні для виконання завдань у Східні регіони країни. Як пояснили родичі міліціянтів, батальйон ППС, який був відправлений на виконання завдань, нині знаходиться на кордоні Донецької та Запорізької області без води їжі та був підданий спробі блокування у Маріупольському аеропорту. 

Про це інформує "Кропива".

За словами пікетувальників наразі близько 100 осіб знаходиться у лісопосадці на кордоні Донецької та Запорізької області не отримуючи чітких завдань від керівництва та знаходячись під загрозою нападу сепаратистів.

- Спочатку вони були направлені в м. Ізюм, там вони були нікому не потрібні, жодних умов не було надано, навіть елементарних. Потім їх направили в Харків. Там вони дві доби просиділи. Із Харкова їх відправили ніби на Донецьк, але висадилися у аеропорту Маріуполя. Там їх заблокували, блокували із використанням тяжкої бронетехніки, зокрема 8 танків. Частина наших міліціонерів приїхали двома автобусами в Маріуполь. Чоловік мій каже: «Дивлюся — 8 танків, і не знаю чи повернуся звідси». З аеропорту вони забрали наших хлопців. Не знаю, як вони домовилися, але зараз вони знаходяться на кордоні Донецької і Запорізької області. Возняк, їх керівник у Маріуполі, коли була стрілянина, постраждав – поранений і контужений. Він з ними поранений у посадці. Води і їжі немає з учорашнього вечора, - розповідає дружина одного із міліціянтів.

Родичі міліціянтів зайшли до приміщення УМВС та зустрілися з керівником обласного управління УМВС Владиславом Пустоваром. Спілкування вийшло дуже емоційним.

Начальник обласної міліції підтвердив, що існує цілий ряд проблем, але запевнив, що зараз ситуація оперативно вирішується.

За його словами, направлений Черкаський батальйон мав бути забезпечений всім необхідним з боку керівництва Харківського обласного управління, однак цього не було зроблено. О 12 годині автобус з їжею вирушить з Черкас до місця дислокації.

Вимоги родичів розділилися. Дехто вимагав вивести підрозділи з лісосмуги у Запорізьку область та надати нормальні умови для несення служби і виконання наказів. А деякі матері та дружини вимагали повернення міліціянтів на Черкащину.

Наразі Владислав Пустовар повідомив, що на рівні міністерства прийнято рішення вивести підрозділи в Запорізьку область.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору