70-річний черкащанин підкорив Говерлу

26 вересня 2017, 13:38

Фотоколаж за сайту "Нової Доби".

Свій власний прапор, герб та гімн має село Дирдин – один із найменших населених пунктів Городищенського району. Співавтором створення сільського славня є Анатолій Рева. Хоч він уже пенсійного віку, проте енергією і завзяттям дасть фори багатьом молодим. Він самобутній поет, прекрасно грає на баяні (опанував музичний інструмент самотужки), є акомпаніатором фольклорного колективу «Берегині пісні», пише "Нова Доба".

А нещодавно Анатолій Федорович самотужки здійснив сходження на Говерлу – найвищу гору в Україні. Розповідає, що добирався до Карпат електричками. Подорож буле нелегкою, але цікавою, про що можна цілу книжку написати. Потихеньку худорлявий дідусь піднявся на самісіньку вершину гори, на висоту 2061 метр. Удень то там туристів багато – одні підіймаються, інші чимчикують униз. А ось Анатолій Федорович зважився провести ніч на самісінькій вершині Говерли. При собі тільки куртку та парасольку.

– Анатолій Федорович є гордістю Дирдина, – зазначив сільський голова Микола Петренко. – Хоч проживає сам, але одинокість не гнітить його. Він надзвичайно доброзичливий, компанійський, веде дуже активний спосіб життя, любить природу, людей, уміє бачити навколо красиве і поціновувати його. Підкоренням Говерли вкотре довів, що вік – це не показник старості, головне не старіти духом.

Володимир Чос.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору