У Черкасах вівчарка кілька місяців біля дороги чекала на тих, хто її покинув (фото)

26 вересня 2017, 13:59

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

Виснажена, худа, навіть сил звестися на лапи вже не мала. Такою черкаська зооволонтерка Влада Руденко побачила вівчарку в районі Дахнівки поблизу комплексу «Робінзон». Як виявилося, тварина ціле літо просиділа на тому місці, де її залишили господарі. Увесь час чекала, що ті повернуться та заберуть її. Утім, упродовж кількох місяців так ніхто і не прийшов.

- Про цього собаку я почула ще на початку літа – в інтернеті було повідомлення, що в районі пляжу «Робінзон» помічена доглянула німецька вівчарка. Але тоді я навіть значення цій публікації не надала, подумала, що, мабуть, тварина загубилася, і її шукають господарі, - пригадує Влада Руденко.

Відтоді пройшло чимало часу. Подібні оголошення більше не з’являлися, тож і Влада заспокоїлася, подумавши, що тварину знайшли. Як же здивувалася дівчина, коли вже у вересні побачила у соціальних мережах фото цього ж собаки, але вже дуже знесиленим та худим.

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

- То дійсно була та ж сама вівчарка, але мала вона жахливий вигляд. Та коли я побачила її наживо, то жахнулася ще більше, бо ж фото не змогло передати тієї худоби та виснаження, які були насправді. Тварина була у жахливому  стані. Коли ми підійшли, то вона навіть відразу на лапи не змогла підвестися. Я на неї дивилася і мало не плакала, настільки худою вона була.

Влада разом з іншими черкащанками, які взялися рятувати собаку, впевнені, що тварину просто викинули. Адже вівчарка, за словами дівчат, не йшла з одного й того ж місця – весь час сиділа при дорозі. Люди, які її там бачили, говорили, що тварина лише ходила до Дніпра пити воду і увесь час поверталась до дороги, де її викинули. До того ж  була в нашийнику.

Про те, що тварину викинули, свідчать і інші факти. Вівчарка розуміє команди, а в її вусі лишився слід від клейма. Влада приспускає, що, ймовірно, тварину використовували для розведення породи, а коли стала непотрібною – просто позбулися.

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

Зараз Влада взялася за лікування тварини, а для цього потрібні чималі кошти.

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

- Потрібне повне обстеження та здача аналізів. Тому буду вдячна за будь-яку допомогу. Також дуже потрібні великі ковдри для будки, де вона спить - говорить волонтерка.

Фото: Влада Руденко/Фейсбук

Зараз Влада кличе вівчарку "моя зайка", адже поки що на будь-які інші прізвиська тварина не відгукується.

- Вона вже трохи повеселішала та навіть почала виляти хвостом і пробує трохи бігати, - говорить дівчина.

Контакти волонтерів та реквізити для допомоги

Карта Альфа Банку: 5168 0011 7038 0880.
Отримувач: Руденко Наталія Петрівна.

Тел (097) 011 51 23 (Влада Руденко)

або у групі Допомога бездомним тваринам у Фейсбук.

 

Коментарі

Ирина сказав:

Как так можно поступать с животными!!!! Ведь они столько приносят любви, это самые верные спутники жизни!!!

Олена сказав:

Ви знаєте коли залишають або викидають собак ,котів.,люди не думають про ефект бумеранга.щоб описати свої емоції з приводу цього випадку нормальних слів немає тільки….

Вгору