20-річний драбівчанин підпалив себе перед своєю коханою

12 січня 2014, 14:47

Щодня мінімум 2 тисячі гривень іде. Несуть родичі, куми, друзі, позичаю в людей, а ще треба і треба, — плаче 40-річна Тетяна Богдан із райцентру Драбів Черкащини. У реанімації лежить її син 20-річний Руслан. 5 січня він облився бензином і підпалив себе перед 15-річною Вікторією Загребельною, інформує "Газета по-українськи".

— Уже не знаю, як бути, — продовжує жінка. — Маю ще дочку Віку, їй 18 років. Вона в Києві на контракті вчиться, 25 числа треба заплатити.

Тетяна Богдан виховує дітей сама, чоловік Віталій помер 12 років тому. Після дев'ятого класу Руслан вступив до місцевого технікуму, потім узяв академвідпустку, пішов до армії. Опісля влаштувався охоронцем у місті Бориспіль Київщини.

— Ще до армії Руся цілий рік гуляв із цією Вікою. Він такий: якщо зустрічається з дівчиною, то вона має бути завжди з ним. Дуже болісно все сприймав. Як у армію ішов, то я просила, щоб ніхто не проводжав його. Бо дівчина буде поза углами цілуватися, а він собі голову зноситиме.

Того дня Тетяна була вдома з матір'ю.

— Сиділи на кухні. Десь минут 15 після дванадцяти Руслан прийшов додому з Вікою. Зайшов до нас на кухню білий як стіна, нічого не говорить. Тільки очі слізьми налилися і вийшов. Роздівся до трусів. Думала, у ванну йде, а він заходить із каністрою й починає лити на себе бензин. Я думала вирвати каністру, але воно бабахнуло. Мене викинуло, мамі лице й руки обпекло. Руслан вибіг із хати, почав качатися. Тоді вже "скора" й пожарніки приїхали. Зараз він каже, що не хотів себе вбивати — хотів тільки налякати Віку.

Руслан отримав опіки третього-четвертого ступенів 90% поверхні тіла. Лікарі не дають жодних прогнозів. Будинок Богданів вигорів. Ущент згоріла кухня, вилетіли вікна та двері.

Поділитись

Коментарі

Вгору