12 тис черкащан отримали невідкладну допомогу від Червоного Хреста

11 лютого 2014, 18:24

 

Обласна організація Товариства Червоного Хреста підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік. Серед основних досягнень червонохрестівців надання невідкладної меддопомоги, забезпечення речами і одягом хворих та малозабезпечених жителів області, інформує «Нова Доба».

З метою поліпшення життя та соціального захисту найбільш незахищених верств населення, формування постійної уваги до проблем людей з особливими потребами, безпритульних і хворих в області функціонують Центр та 48 кімнат медико-соціальної допомоги; 54 громадські пункти Червоного Хреста з надання невідкладної допомоги (в них отримали допомогу 12 380 особи); 25 пунктів прокату речей догляду за хворими (послугами яких скористалося 1 026 осіб); 25 банків одягу (в яких надано допомоги потребуючим 45 152 особам) тощо. З метою посилення уваги до потреб ветеранів, людей похилого віку, інвалідів війни та праці працівниками патронажної служби в кількості 204 посади охоплено обслуговування вдома 16 898 підопічних. Підсумки своєї роботи підбила обласна організація Товариства Червоного Хреста

Особливого змісту набула волонтерська інформаційно-освітня робота серед молоді з пропагування здорового способу життя та надання матеріальної, соціально-психологічної підтримки хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД, особам групи ризику. Зокрема, надано матеріальної допомоги в різних її видах (продукти харчування, одяг, медикаменти, кошти тощо) туберкульозним хворим 4723 особам у сумі 254,6 тис. грн., зокрема, дітям з віражем туберкулінової проби та тубінфікованим 2 109 особам розміром 104,2 тис. грн., 317 особам хворим на ВІЛ/СНІД у сумі 14,6 тис. грн. тощо.

Поділитись

Коментарі

Вгору