Корумпована міська влада перетворила Черкаси в місто стихійної торгівлі, – УДАР

11 лютого 2014, 17:32

Черкаські «УДАРівці» вимагають позбавити депутатських повноважень в.о. міського голови, секретаря міськради Віктора Білоусова та відправити у відставку виконком міськради і навести лад зі стихійним розміщенням малих архітектурних форм на території ринків та поза нею. 

Такі вимоги містяться у заяві голови Черкаської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрія Кондратенка, поширеній прес-службою організації.

Кондратенко був дуже незадоволеним тим, що не отримав слова під час прес-конференції, присвяченій проблемі ринку "Оптовичок" на Пастерівській і наполягає на тому, що мешканці довколишніх будинків скаржаться на ринок.

На думку "ударівця", у Черкасах необхідно негайно перейти до ведення торгівлі на спеціально відведених та обладнаних територіях за межами житлових мікрорайонів.

– Саме через масове встановлення МАФів кошти йдуть повз бюджет міста – у кишені чиновників-корупціонерів. А в.о. міського голови Віктор Білоусов, замість того, щоб боротися із цим, навпаки, прикриває їх, – зазначив Андрій Кондратенко.

Тим часом керівник Черкаського прес-клубу реформ і організатор прес-конференції щодо ситуації довкола "Оптовичка" Оксана Савицька повідомила нашому виданню, що Кондратенко не був серед запрошених спікерів. Оксана зауважує, що гості під час прес-заходів клубу присутні, проте слово отримують лише за згоди запрошених журналістів.

Поділитись

Коментарі

asd сказав:

а то эти клоуны такие честные, дальше некуда, да прийдет оно к власти, будет такое же

Вгору