Син дисидента засудив горе-політиків Булатецького і Полякова

11 лютого 2014, 20:05

Сину політв’язня Анатолія Лупиноса, засновника УНА, Миколі Лупиносу соромно за найбільш "буйних" опозиціонерів Миколу Булатецького, який ховається у смітниках, та Максима Полякова, який доводить до банкрутства заводи. На його думку, усі їхні виступи та заяви є нічим іншим, як піаром, який горе-опозиціонери роблять на крові героїв. 

Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Соромно, коли на крові героїв негідники роблять піар та гроші.
Аналізуючи позицію двох самих «буйних» опозиціонерів Черкащини складається таке враження, що вони зі зброєю стоять на барикадах. Насправді ж, це звичайне «губошльопство», тому що один доводить до банкрутства заводи, а інший ховається в смітниках…
Соромно за таких опозиціонерів, вони ж закликали всіх боротись з діючою владою, а самі перші її і продали. Обидва роблять розкол в лавах своєї партії. Обидва працювали в одній команді на виборах, і обидва роблять із себе жертв політичних репресій!" - зазначає Микола Лупиніс.

За його словами, єдине бажання у тих, хто перебуває на барикадах, щоб ці дії не були марними, але повертаючись із Києва, помічаєш, що такі як Поляков та Булатецький лише роблять на цьому піар.

"Знаю, що зараз Поляков почне на своїх сторінках в соц. мережах писати, хто і скільки мені заплатив, але щоб ні в кого не було сумнівів, що мої заяви є правдиві, перейдемо до фактів.
1. В Умані загони самооборони блокують виїзди тітушок. Жодного разу Максим Анатолійович не долучився, проте постійно на мітингах запрошує всіх приходити до нього в штаб та записуватися в загони.
2. Подає інформацію, що кожні півгодини відправляє маршрутки на Київ, але сам чомусь сидить в Умані.
3. Виманює у людей акції хлібокомбінату, який атакують рейдери, обіцяє допомогти, а сам продає їх тим самим рейдерам.
Переходимо до другого із пари "буйних".
1. Балотувався від декільох партій до Верховної Ради, останнього разу намагався пройти під прапорами "Батьківщини". Проте всі йому не такі, можливо, час глянути правді у вічі і зрозуміти, що в усьому цьому винен тільки він сам, а не хтось інший. Ні Поплавський, ні Бондаренко, ні Тулуб, хіба що та людина, яка була з ним в команді, тобто Поляков.
2. Закликав усіх боротися до останноьї краплини крові за Україну, а сам при першій атаці сховався до смітника, мабуть, шукав там свою совість та перемогу на виборах.
3. Заявляє, що вся черкаська "Батьківщина" продалася Тулубу, а сам на 5 каналі каже, що свободівець. Хоча "Свобода" про це чує вперше", - заявляє Микола.
Він не розуміє, як цим "буйним" опозиціонерам ще вистачає совісті продовжувати закликати народ до дій, гріючись при цьому в своїх офісах.

"Наразі цим двом «Буйним» вистачає совісті ще виходити на трибуну до народу та до чогось закликати. Але на майдані люди помирають під кулями та дубинками «Беркуту», а вони гріються в своїх офісах та недешевих автомобілях. Я не здивуюся, якщо вони стануть мерами чи депутатами після цього, адже революцію роблять романтики, а використовують негідники", - написав Лупинос.

Поділитись

Коментарі

Вгору