100 тисяч або земельна ділянка: черкаські захисники отримають соціальну допомогу

30 липня 2019, 10:38

АТОвці з Черкас, які 45 днів перебували в зоні бойових дій на Сході України, або ж отримали поранення, мають право отримати земельну ділянку або 100 тисяч гривень. За це проголосували члени виконавчого комітету Черкаської міської ради під час затвердження змін до «Міської програми соціальної підтримки мешканців міста, які забезпечують національну безпеку і оборону».

За словами директора департаменту соціальної політики ЧМР Олега Гудзенка, далі за цей проект рішення повинні проголосувати депутати Черкаської міської ради.

Програма розрахована на 2019-й та 2020-й роки. І щороку передбачене виділення на це коштів із бюджету в розмірі ста мільйонів гривень. Тобто грошову винагороду зможуть отримати тисяча осіб цьогоріч і тисяча осіб наступного року.

Під час обговорення проекту рішення заступниця міського голови Людмила Бордунос зауважила, що в Черкасах вільних ділянок майже не залишилося, тому скоріше за все захисникам доведеться звертатися до місцевих рад інших населених пунктів й обирати ділянку там.

Коментарі

Вгору