сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016

10:20

Спрямовані депутатами гроші досі не пішли на демонтаж незаконних бордів і ТС у Черкасах

Безымянный

Кошти, спрямовані на демонтаж незаконних рекламних конструкцій і тимчасових споруд, досі не освоєні.

Директор департаменту архітектури Артур Савін каже, що чекає наступної сесії міської ради, на якій мають ухвалити проект розподілу коштів, пише Інфоміст.

За словами Савіна, після того, як депутати ухвалять проект, кошти будуть переадресовані на управління інспектування. Опісля виконавця демонтажних робіт обиратимуть через систему електронних закупівель “Прозоро”.

Артур Савін також додав, що у багатьох містах питання з демонтажем вирішують комунальні підприємства. Однак в Черкасах КП не хочуть мати справу із подальшими судовими тяганинами, ініціаторами яких стають власники ТС.

Натомість начальник управління інспектування Олександр Давиденко висловив готовність боротися із незаконними конструкціями і спорудами відразу після “вказівки” Савіна:

– Коли він (Артур Савін – ред.) дасть вказівку і доручення мені як підлеглому, то я буду працювати у тому напрямку, якому він скаже. Але поки що таких доручень немає і,відповідно, належного реагування теж, – пояснив Давиденко.

Як раніше повідомлялося, до кінця року у  Черкаській міськраді на демонтаж незаконних кіосків та рекламних носіїв буде витрачено по 200 тисяч гривень. Ці гроші із надлишкових коштів із міського бюджету були виділені ще в кінці липня.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.